Hakkımızda

1988 yılında İstanbul’da torna freze talaşlı imalat olarak faaliyete başlayan firmamız, köklerini babadan oğula devrederek müşterilerimize sunduğu yüksek kalite standartlarından ödün vermeden uzun yıllardır hizmet sunmaya devam etmektedir.

Gelişen teknolojiye ayak uydurarak, CNC işleme merkezi, talaşlı imalat, fikstür aparat üretimi, fason seri üretim, makina imalatı, revizyon ve makina yedek parçaları üretimi, kaynaklı montaj ekipmanları gibi geniş bir yelpazede faaliyet gösteriyoruz.

Firma olarak en büyük amacımız, müşterilerimize endüstriyel ihtiyaçlarına uygun özelleştirilmiş çözümler sunarak, ürünlerimizin dayanıklılığı, hassasiyeti ve verimliliği konularında üst düzeyde memnuniyet sağlamaktır. Yılların getirdiği deneyim ve uzman kadromuzla, sürdürülebilir işbirlikleri kurmak ve endüstriye katkıda bulunmak için kendimizi sürekli olarak geliştirmekteyiz.

Müşterilerimizin beklentilerini karşılayan ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz. Bu doğrultuda Hak Makina, sektörün önde gelenleri arasında yerini almak için yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Yüksek standartlı, hizmet vererek kaliteli ürünler üreten, teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olan, ekonomik çözümler sunan, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini; ileri teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi geliştirilmiş çözümlerle karşılayarak ve yapabileceğimizin en iyisini yaparak sektörde takdir edilen kurum olabilmektir.